צילום בסמארטפון: OPPO A-93 נותן פייט לכל המתחרים

הסמארטפון החדש של המותג הסיני OOPO  הצליח לכבוש תוך זמן קצר את לבבות הצרכנים ובעיקר לתת פייט למתחרים, וזאת בשל אפשרות צילום חדשנית לצד חומרה איכותית ומחיר נגיש. כל הפרטים אודות המכשיר שמצליח לחולל מהפכה – בסקירה הבאה.

Oppo A93: הסמארטפון שמצליח לחולל מהפכה

בשנים האחרונות ניתן להבחין כיצד חברות ומותגים מסין מצליחות לשנות את חוקי המשחק בכל הקשור למכשירי סלולר, וזאת בשל פיתוח של מכשירים חדשניים המבוססים על חומרה איכותית, עיצוב מנצח ובעיקר – מחיר נגיש לכל כיס. אחד מהסמארטפונים שמצליח לחולל מהפכה של ממש ולכבוש את לבבות הצרכנים הוא Oppo A93, אשר נמכר דרך המוצר עמוד המוצר באתר היבואן הרשמי, במחיר מצוין ועם שימת דגש על מצלמה המאפשרת להגיע לביצועים מעולים, כפי שנרחיב כעת. למעשה, מערך הצילומים של הדגם מבוסס על שש עדשות וכן חיישן זווית של 119 מעלות. המותג שם דגש בתהליך הייצור על אפשרות לצלם תוך כדי פעולה כמו גם ליצור תמונות איכותית אותן ניתן לערוך באמצעות ממשק נוח. מיד לאחר ההשקה נרשם זינוק במספר הרכישות של המכשיר, הן בגין המחיר והן בשל הפיצ'רים השונים שהופכים את המכשיר למתקדם ובעל יתרונות רבים – כפי שנסביר כעת.

מהם היתרונות של המכשיר על פני המתחרים?

שוק הסמארטפונים מגלגל מיליארדים כאשר בכל שנה מתחרות חברות מסין כמו גם חברות בינלאומיות בכל הקשור לפיתוח של מכשירים חכמים המעניקים חווית שימוש וגלישה משובחות. Oppo A93 כולל ממשק הפעלה נוח ונקי שמזכיר את הממשק של אנדרואיד. נוסף על כך, בגלישה במכשיר תוכלו להבחין במהירות תגובה המתבצעת בזכות אנימציות הזורמות בכל עת כמו גם זיכרון העומד על 8 ג"ג, כך שניתן להוריד במהירות אפליקציות, מבלי לחשוש כי המכשיר יקרוס. בנוסף לכך, החברה הסינית הרכיבה מעבד מדיה בגודל של 12, כאשר ניתנת אפשרות להוסיף (בתוספת תשלום) כרטיס זיכרון חיצוני. יתרון מובנה נוסף של המכשיר על פני המתחרים הוא כמובן המסך. מדובר במסך בגודל 6.43 אינץ' המבוסס על טכנולוגיה שמאשרת לשמור על המסך בדרגת בהירות מצוינת, כך שניתן לגלול במכשיר הן בשעות היום והן בשעות הלילה דרך בהירות אוטומטית, ועל כן חווית הצפייה במכשיר היא מתקדמת כמו גם בעלת יתרון מובהק ביחס למתחרות.

צילום בסמארטפון: OPPO A-93 נותן פייט לכל המתחרים

תמורה מלאה למחיר

המחיר של Oppo A93 מופחת בכמעט כל פרמטר מאשר החברות המתחרות, ועל כן בעת רכישה באתר היבואן תוכלו להשקיע את כספכם בחוכמה ולקבל תמורה מלאה. כאמור, המצלמה מהווה את אחד הפיצ'רים הייחודים של המכשיר בעיקר בשל האפשרות לבצע צילום סלפי עם צבעים מדויקים ועם יציבות מלאה מבחינת איכות התמונה, כמו גם אפשרות לשלב בני משפחה וחברים ביחד איתכם דרך מצלמה רחבה (עומק של 2 מגה פיקסל) ועל כן יצירת התמונות כמו גם העריכה מתבצעת באופן קל ופשוט.

לסיכום, מסקירה של מומחים לתחום כמו גם התנסות מצד צרכנים עולה כי רכישה של המכשיר מהווה דרך מצוינת לרכוש מכשיר מתקדם שנותן פייט לכל המתחרים כמו גם מציע חווית גלישה ושימוש מהטובות בעולם. מעבר לכך, לא ניתן להתעלם מהעיצוב החדשני של המכשיר כמו גם הממשק האיכותי שהוביל את המכשיר לראש תוצאות החיפוש כמו גם תגובות אוהדות מצד חובבי הסמארטפונים שדיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה כתוצאה מהביצועים של המכשיר, כמו גם המכשיר עצמו. אם אתם מחפשים לבצע רכישה של סמארטפון מעולה במחיר מעולה – אין ספק כי רכישה של Oppo A93 מהווה הזדמנות לקפוץ כמה שלבים קדימה.