להתחתן בסטייל: איך בוחרים את הרכב המושלם לצילומים ולאירוע

בחירה של רכב לטובת צילומי החתונה מהווה החלטה חשובה, וזאת בשל העובדה כי מדובר ברכב שמשרת אתכם במהלך יום החתונה כמו גם מאפשר להיכנס בסטייל לקראת היום המרגש ביותר של חייכם. כיצד תוכלו לבחור את הרכב הטוב ביותר? להלן טיפים בהם תוכלו להיעזר – לצורך בחירה מדויקת.

בחירת רכב לחתונה: כך תעשו את הבחירה הנכונה

מאז ומעולם רכב החתונה הוא רכב שנחשב בגדר אייקון, וזאת בשל העובדה כי בסרטים רבים בקולנוע האמריקאי כמו גם באירופה הרכב מהווה חלק בלתי נפרד מהתפאורה של החתונה. גם בישראל ניתן לראות כיצד תהליך הבחירה של רכב הפך לאחת ההחלטות המורכבות והחשובות ביותר של זוגות לפני, בעיקר בשל הרצון להגיע בסטייל אך גם בנוחות ליעד החתונה. בשל כך, ניתן לראות כיצד יותר ויותר זוגות בוחרים לבצע השכרת רכב. אפשר לבצע השכרת רכב, ובכך לאפשר לעצמכם להשכיר רכב יוקרתי לטובת הצילום והאירוע. אולם, רגע לפני ביצוע ההשכרה, חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים:

נוחות

הפרמטר החשוב ביותר הוא כמובן הנוחות. שימו לב כי אתם בוחרים רכב עם מושבים מרווחים, בייחוד אם לצילומים ולאירוע מצטרפים מלווים. נוסף לכך, יש לכך בחשבון כי אם שמלת הכלה גדולה ונפוחה, צריך שיהיה מקום מרווח כך שהיא לא תתקמט ועל כן עדיף לבחור ברכב בעל מרווח נעים לנסיעה.

להתחתן בסטייל איך בוחרים את הרכב המושלם לצילומים ולאירוע-

סגנון

כיום ניתן לבצע השכרה של מגוון רכבים לחתונה: ג'יפ, מנהלים, מיני, וינטג' ועוד. מומלץ לבצע בחירה של רכב המותאם לקונספט של החתונה שלכם, כך שהרכב ישתלב בצורה מושלמת עם אווירת הצילומים. אם בחרתם ללכת על קונספט של חתונה בסגנון כפרי, לכו על רכב בסגנון וינטג' ואילו מדובר בחתונה באולם אירועים ניתן בהחלט להשכיר ג'יפ מרשים למראה.

מפרט טכני

שימו לב למפרט הטכני של הרכב, מתוך מטרה כי הנסיעה תהיה חלקה וללא מהמורות, בייחוד אם אתם מתכננים לבצע את הצילום בשטח. נוסף לכך, בדקו האם הרכב ידני/אוטומטי, ולאחר מכן בדקו הנהג התורן יודע לנהוג בסוג הרכב הזה כמו גם מחזיק ברישיון בתוקף.

תקציב

טווח המחירים של השכרת רכבים הוא רחב ונע בממוצע בין 1,000-2,000 ₪ אך לעיתים הסכומים עולים בעקבות השכרה של רכב יוקרה או רכב וינטג' נדיר, ולכן לפני שאתם מבצעים את ההשכרה חשבו היטב על התקציב אותו תרצו להקדיש לטובת ההשכרה, ובהתאם לכך צמצמו את האפשרויות לכדי שלושה רכבים מתוכם תוכלו לבחור את הרכב היוקרתי והיפה ביותר בעבור יום החתונה שלכם.

תחושה

בסופו של דבר מדובר ביום מרגש אך גם מלחיץ, ולכן הרכב מהווה מקום מפלט. אל תחששו להיכנס לרכב לפני, לעצום עיניים ולדמיין את יום החתונה שלכם. אם התחושה שלכם טובה – זה הרכב שלכם.