אביזרי עישון מומלצים ליום צילומים

זה לא משנה אם אתם זוג סטלנים שרוצים לעשות צילומי זוגיות ייחודיים בסטייל שלכם, אם אתם מצלמים סרט סטודנטים שחלק מן הדמויות בו הן דמויות שמעשנות או שמכל סיבה אחרת שהיא אתם רוצים לצלם מוצרי עישון שונים – חשוב לדעת תמיד לבחור את האביזרים שמצטלמים הכי טוב ועוברים מסך כמו שצריך. נכון, יש תחושה כזאת שבתחום הזה זה משהו שצריך לבוא טבעי ושאפשר פשוט לזרום ולאלתר, אבל האמת היא שזה לא ממש נכון ושיש לא מעט מוצרים שלא באמת מצטלמים יפה ושלא ישרתו אתכם עד הסוף. בדיוק בגלל זה חשוב להבין מראש מה כן מצטלם יפה וככה להצטייד באביזרים איכותיים שיתאימו לכם ליום הצילומים. על מנת שתוכלו להגיע גם אתם מוכנים, הכנו עבורכם רשימה עם כמה וכמה אביזרים שאתם צריכים להכיר שבהחלט יתאימו למשימה. בהצלחה!

מגשי גלגול

אם אתם מחפשים חנות אונליין מומלצת לקנות את אביזרי העישון ליום הצילומים שלכם, אנחנו ממליצים בחום על אתר גוד סטאף, בו גם תוכלו למצוא הרבה סוגים של מגשי גלגול. מגש גלגול הוא אביזר שמצטלם נהדר בעיקר כי הוא מאפשר לשמור את כל העשבים היבשים במקום אחד והם לא מתפזרים לכל עבר ולא עושים לכלוך ובלגן. כמו כן ניתן למצוא סוגים רבים של מגשי גלגול כמו קערות קוקוס מעוצבות, מגשי מתכת עם ציורים ועיצובים שונים, מגשי גלגול ואחסון מעץ ועוד.

אביזרי אחסון

כשאתם רוצים לצלם אוסף של זני קנאביס למשל, או כשאתם רוצים להראות דמות כלשהי שמאחסנת את חומרי העישון שלה בקנאות ובצורה מסודרת, אביזרי האחסון זה משהו שבהחלט כדאי לכם לשקול. גם כאן המבחר הוא גדול במיוחד ואפשר למצוא מוצרים כמו קופסאות אחסון מגנטיות, קופסאות עץ לאיסוף אבקנים, צנצנות קטנות ואטומות (שהן גם מעולות לשמירה על הטריות בלי קשר לצילומים) וכן הלאה. ככה למעשה אפשר להתאים את אביזרי האחסון לרוח הצילומים שאתם מעוניינים לעשות.

אביזרי עישון מומלצים ליום צילומים

משקלים דיגיטליים

אם אתם צורכים קנאביס על בסיס קבוע ורוכשים כמות מסוימת אחת לכמה זמן, ובוודאי אם אתם מתנסים בגידול של קנאביס, משקל דיגיטלי איכותי זה משהו שאתם חייבים שיהיה לכם. למה מדובר באביזר מעולה ליום צילומים? ובכן, בגדול זה פשוט אביזר שמצטלם טוב והוא מתאים גם לצילומי זוגיות או צילומי התארגנות לחתונה למשל וגם לצילום של סרטים. הוא יכול מצד אחד להתאים לסט שהמטרה שלו להראות קדמה וטכנולוגיה, אבל בהחלט אפשר גם להתאים אותו לרוח יותר וינטג'ית של פעם.

קונוסים מוכנים

כאן מדובר ככל הנראה באחד האביזרים המתאימים ביותר עבור ימי צילום בהם תרצו להעביר את רוח הקנאביס בצורה טובה ויש לכך כמה סיבות. הסיבה הראשונה היא שאין צורך להתעסק בגלגול, פעולה שלא כולם יודעים לעשות בצורה טובה ויכולה לגזול הרבה מאד זמן יקר מיום הצילומים. פשוט מכניסים את התערובת לקונוס ויש לכם ג'וינט מוכן. הסיבה השנייה היא שמדובר ככל הנראה בג'וינטים הגדולים והמפוארים ביותר שפשוט אי אפשר ליצור על ידי גלגול עצמאי. כך למעשה אפשר להראות ביום הצילומים אווירה של עישון, כיף וביחד.

קייסים

כאן מדובר על אביזר שאפשר לצלם, אבל גם כזה שכדאי שיהיה בשביל הנוחות ביום הצילומים. בקייסים תוכלו לשמור את כל האביזרים השונים כמו הטבק שלכם, הקנאביס, ניירות הגלגול, הפילטרים ואפילו המצית וככה לא צריך לחפש דברים בלחץ ולחשוש שמשהו ילך לאיבוד.

לסיכום – אלו הם כמה רעיונות מנצחים ואנו בהחלט ממליצים לראות עוד מוצרים באתר שעשויים להתאים לכם.