צילומי הריון: כך תתלבשי בסטייל לצילומים

מתכננת צילומי הריון בקרוב? הגעת בדיוק למדריך הנכון. במדריך הבא נציג בפנייך את הטיפים הטובים ביותר לצורך יצירת לוקים בלתי נשכחים אשר יחמיאו לך ובייחוד לבטן ההריונית.

צילומי הריון: כך תתלבשי בסטייל לצילומים

לא ניתן להתעלם מהעובדה כי אחד הטרנדים החמים ביותר של השנים האחרונות בעבור הריוניות הוא כמובן צילומים מקצועיים. למעשה, באמצעות צלם או צלמת מקצועיים ניתן להנפיק תוצרים איכותיים ומלאים בשיק מהרגעים המרגשים ביותר של החיים – תקופת ההיריון ולאחר מכן תמונות עם העולל. אולם, חשוב לזכור כי הצילומים הללו נשארים איתך (ועם התינוק/ת!) גם שנים רבות לאחר מכן ולכן הלוקים אותם תבחרי הם חלק בלתי נפרד מהצלחת הצילום. אז כיצד אפשר להתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת הצילומים? להלן הפריטים אשר באמצעותם תוכלו ליצור תמונות מרגשות ורומנטיות במיוחד, ברגעים בלתי נשכחים אותם ניתן לשמור באמצעות תמונות מקצועיות:

נעליים איכותיות

צילומי הריון הם הזדמנות נהדרת בעבורך לצורך רכישה של נעליים איכותיות. רכשי נעליים שטוחות אשר לא רק ישתלבו נהדר עם כל לוק שתבחרי אלא גם יעניקו לך יציבות ונוחות, בייחוד אם את מתכננת לבצע את הצילומים באוויר הפתוח ובמספר אזורים באוויר הפתוח. חשוב להקפיד ולבצע רכישה של נעליים שטוחות דרך חברה מקצועית בלבד וכן לבדוק היטב כי הנעל עוטפת היטב את אזור הקרסוליים, לצורך התאמה מדויקת ונכונה של הנעל.

צילומי הריון- כך תתלבשי בסטייל לצילומים

הלבשה תחתונה

אם בעבר הלבשה תחתונה הייתה שמורה רק לחדר המיטות, כיום היא פורצת ומגיעה גם לצילומי ההיריון. הלבשה תחתונה מחמיאה מאוד לנשים בהריון ולכן מומלץ לבצע רכישה של שני סטים או יותר, לא רק בעבורך אלא גם בעבור בן הזוג. בכך תוכלי ליצור תמונות הרמוניות ואחידות כמו גם רומנטיות במיוחד.

חולצה מכופתרת לבנה

חולצה מכופתרת לבנה שהיא עם מעט שקיפות לא רק תחמיא לבטן ההריונית אלא גם תאפשר לך להעניק סטייל וקלאסיות על זמנית. אל תחששי לשלב עם החולצה אביזרים כמו שרשראות או צמידים, בשילוב של ג'ינס הריון מחמיא, עליו נסביר כעת.

ג'ינס הריון

ככל שההיריון מתקדם כך גם הבטן, ולכן נשים רבות מתקשות מאוד ללבוש מכנסיים צמודים עם כפתורים. באמצעות ג'ינס הריון מחמיא תוכלי ליצור תמונות מחמיאות מאוד שעוטפות את הבטן וגם מעניקות מרווח נשימה. אל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר ועל כן בחרי בג'ינס היריון מחמיא שעוטף את הבטן ומעניק לך נוחות, פרמטר חשוב מאוד בתהליך של צילום היריון.

שמלה שחורה

כידוע, אין אישה שאין לה בארון שמלה שחורה ולכן מדובר בהזדמנות נהדרת לשדרג את התמונות. שמלה שחורה מתאימה לכולן ולכן זכרי כי גם בתקופת ההיריון ובוודאי בצילומים של שחור לבן, שמלה שחורה עושה בהחלט את העבודה.