לוקיישנים יפהפיים לצילום בפורטוגל

פורטוגל נחשבת לאחת המדינות היפות ביותר ביבשת אירופה, ולא בכדי. מדי שנה היא מושכת אליה עשרות אלפי תיירים שמגיעים להתרשם מנופים עוצרי נשימה לצד מבנים מרשימים וכן אוצרות טבע שהופכים את פורטוגל לפנינת תיירות של ממש. בעבור ישראלים, פורטוגל הפכה בשנים האחרונות למדינה אהודה במיוחד לתיירות אבל גם למגורים, לא מעט בזכות תיקון לחוק האזרחות אשר במסגרתו ישראלים המוכיחים כי הם צאצאים של אנוסי ספרד ופורטוגל זכאים לקבל דרכון פורטוגלי, בהליך מהיר. מאז קיבלו מעל ל 10,000 ישראלים דרכון פורטוגלי המאפשר לנוע באופן חופשי בין מדינות האיחוד, להתגורר במדינה באופן חוקי וכן להיכנס לארה"ב ולאוסטרליה ללא צורך בהוצאת ויזה.

מדובר בהקלות בירוקרטיות בכניסה וביציאה מהמדינה על כן דרך בדיקה באתר portugal passport תוכלו גם אתם לבחון האם אתם זכאים, ובהתאם לכך לקבל דרכון המקנה לכם שפע של יתרונות – בייחוד אם אתם מתכננים להגיע ולבקר במדינה לטובת בילוי אבל גם יצירה של צילומי יוצאי דופן אותם ניתן לקיים במגוון רחב של לוקיישנים יפהפיים.

מהם הלוקיישנים המובילים לצילום בפורטוגל?

בעבור חובבי צילום, פורטוגל היא רקע מושלם בעבור הפקה של צילומים בלתי נשכחים. בין אם תבחרו להגיע לערים או לכפרים, כל אחד יכול למצוא את הרקע המושלם בעבור חוויה בלתי נשכחת כמו גם זיכרונות שיישארו איתכם בדמות תמונות שיגרפו מחמאות ויהפכו את הטיול שלכם לפוטוגני במיוחד. לפני שאתם ממהרים למרקר את המקומות, מומלץ לקבוע את הביקור בימים שבהם מזג האוויר יהיה נעים בכדי לארגן את הטיול המושלם. בכדי לסייע לכם לארגן את הטיול בפורטוגל, בחרנו את מיטב הלוקיישנים שבהם תוכלו לבקר – כמו גם לצלם:

פורטו

העיר פורטו היא העיר השנייה בגודלה בפורטוגל ונחשבת בעיני רבים ל"עיר הבירה הצפונית של המדינה" ולכן העיר היא בגדר ביקור חובה לביקור בעבור תיירים אבל גם בעבור התושבים. העיר שוכנת על גדר נהר הדוארו ומציעה נקודת תצפית יפהפייה אל עבר הנהר לצד יקבים קסומים המציעים סיורי יין לצד שדות של כרמים בהם תוכלו להצטלם. בנוסף, בעיר מלונות בוטיק וכן בתים שנשמרו עוד מהמאה הקודמת אשר מהווים רקע מושלם בעבור צילומים (כאן תמצאו מספר סיבות להשתמש בשירות גיבויים בענן עבור הצילומים שלכם), לא מעט בזכות הצבעוניות העזה המזוהה מאוד עם האזור.

לוקיישנים יפהפיים לצילום בפורטוגל

ליסבון

עיר הבירה של פורטוגל היא עיר תוססת, גדולה ומודרנית. בשנים האחרונות השקיעה ממשלת פורטוגל מיליונים בפיתוח כמו גם בשימור של מבנים עתיקים. מדובר בעיר שמשלבת בין מודרניות לבין מסורתית ועל כן בביקור של מספר ימים בעיר תוכלו להתרשם ולצלם עיר תוססת וצעירה השופעת באטרקציות כמו פארקים, שווקים וכן מסעדות מעולות.

אובידוש

אובדיוש היא עיירה ציורית שהפכה למזוהה מאוד בעקבות החומה המקיפה אותה. בעבור חובבי צילום מדובר בכפר המציע צילומים בנוסח ימי הביניים, כל זאת בזכות החומה האדירה המקיפה את הכפר כמו גם מבנים עתיקים מאוד שהופכים אותה לאחד מהיעדים הנחשקים והאהובים ביותר ע"י תיירים.

לסיכום, פורטוגל היא יעד מושלם בעבור חובבי צילום כמו גם תיירים שרוצים לקבל אווירה קסומה לצד עירוניות תוססת במרחק של ארבע וחצי שעות טיסה מישראל. ניצול הזדמנות בדמות הוצאת דרכון פורטוגלי דרך חברה מקצועית תסייע לכם לא רק להקל על המעברים הבירוקרטיים אלא גם לטובת אפשרות לקבלת דף חדש בדמות אזרחות פורטוגלית המקנה שפע של יתרונות. בכך, תוכלו גם אתם לטייל כמו גם להתגורר במדינה מרתקת ומתפתחת המציעה ערים וכפרים לצד טבע פראי עוצר נשימה שהופך את פורטוגל לפנינת תיירות בלתי נשכחת.