מראה טוב יותר לפני הצילומים: דרכי הצמחת שיער שחשוב להכיר

הצמחת שיער

תופעה של נשירת שיער היא תופעה מוכרת המתרחשת הן אצל גברים והן אצל נשים והיא בעלת השפעה ממשית על רמת הביטחון והדימוי העצמי. למעשה, אם אתם מתכננים צילומים בקרוב וסובלים מתופעה זו כמו גם התקרחות, זה הזמן להתחיל וליצור שגרת טיפוח מחודשת שבמסגרתה ניתן לעודד מחדש את צמיחת השיער. חשוב להבהיר עוד לפני שנתחיל כי אין שיטה אחת יעילה שמתאימה לכולם אלא ניתן בהחלט לשלב בין מספר שיטות, כל זאת מתוך מטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

שיטות להצמחת שיער – כל מה שרציתם לדעת רגע לפני הצילומים

הכנה לצילומים חייבת לכלול גם את התהליך של עידוד צמיחת השיער וזאת בשל העובדה כי השיער הוא מוקד מבט משמעותי, ועל כן כאשר השיער נראה חלש, פגום ומדולל זה משתקף בצורה ברורה מאוד בתמונות. בשביל לנסות ולשפר את הצמחת השיער ולחזק אותו, איגדנו ביחד עם אתר Balding את מיטב השיטות:

טיפול PRP

טיפול PRP הינו טיפול מתקדם המתבצע ע"י לקיחה של דם ובידוד של טסיות אדומות אותן מחדירים בחזרה לקרקפת באמצעות מחטים זעירות. טיפול זה נחשב לאחת השיטות המתקדמות ביותר בעולם בתחום של נשירה והתקרחות והוא מתאים גם לגברים וגם לנשים שרוצים לחזק את שורש השיער כמו גם לעודד את הצמיחה המחודשת. הטיפול מתבצע בקליניקה אשר מתמחה בתחום ונדרש לוודא לפני כי הרופא שמטפל בכם הוסמך לעסוק בתחום, וזאת מתוך מטרה להגביר את אחוזי ההצלחה כמו גם לבצע את התהליך בצורה נכונה ובטיחותית. לרוב, לאחר סדרה של בין 3-5 טיפולים ניתן כבר להבחין בתוצאות נראות לעין.

טיפול מזורתפיה

טיפול זה מתבצע באמצעות מכשיר שנקרא דרמה רולר אותו ניתן לרכוש גם בחנויות מתמחות. במסגרת הטיפול פוצעים את עור הקרקפת בצורה מבוקרת באמצעות המחטים הזעירות אשר מפעילות את מגנון הריפוי הטבעי של הקרקפת. המטרה של פציעת העור באופן מבוקר מתבצעת מתוך מטרה לשפר את זרימת הדם לאזור כמו גם לטובת הגברת ייצור האלסטרין החיוני לטובת צמיחה מחודשת של השיער. אחוזי ההצלחה של הטיפול הזה הם גבוהים למדי ומדובר בטיפול מצוין אותו רצוי לבצע כ 12 שבועות לפני הצילומים, פעמיים בשבוע.

נטילה של תוספי תזונה

נטילה של תוספי תזונה ייעודים כמו ביוטין מהווה דרך מצוינת לעודד את הצמיחה המחודשת של השיער, וזאת מאחר ותוספי התזונה עשירים במינרלים, דוגמת סידן כמו גם ויטמינים אשר תומכים בצמיחה המחודשת של השיער כמו גם יוצרים איזון תזונתי. למעשה, לתזונה שלכם יש תפקיד משמעותי בכל הקשור לקצב הצמיחה של השיער מאחר וכאשר ישנם חוסרים תזונתיים, ההשפעה הישירה היא נשירה מוגברת כמו גם שיער חלש שנוטה להישבר. על כן, נטילה של תוספי תזונה בהתאם לבדיקות דם והמלצה של הרופא היא חשובה לטובת יצירת תוצאות אפקטיביות לקראת הצילומים וכן לטובת אורח חיים מאוזן שמאפשר לכם לשמור על השיער ולהגביר את הקצב של צמיחתו.

עיסוי קרקפת

טכניקה לטובת עידוד צמיחת השיער היא טכניקה מסורתית שבמסגרתה מעסים את הקרקפת לטובת שיפור זרימת הדם כמו גם מפחית את הלחץ שגם הוא מהווה פקטור משמעותי לנשירה והידלדלות של השיער. את הטכניקה הזו ניתן לבצע באופן עצמאי או ע"י מטפל מוסמך, כאשר היום ברשתות החברתיות אפשר ללמוד לגמרי לבד כיצד לבצע את העיסוי בצורה אפקטיבית שגם תוביל לתוצאות.

לסיכום, ישנן לא מעט דרכים בהן ניתן לנקוט לטובת עידוד מחדש של צמיחת השיער כמו גם חיזוק השורש. אולם, חשוב לזכור כי אין שיטה אחת שמתאימה לכולם וכי אחוז ההצלחה אינו מגיע ל 100%. יחד עם זאת, שילוב של מספר טכניקות לצד הפחתה ברמת הלחץ, שינוי בהרגלי התזונה וכן הרגלי טיפוח נכונים ומותאמים לסוג השיער הם אלו שיכולים לסייע לכם ליצור מראה טוב יותר לקראת הצילומים שלכם.