5 דרכים לכיסוי צלקות מניתוחים לפני צילומים

 

כחלק מהתנסות בעולם הצילום רבים בוחרים מודלים אנושיים ולעיתים גם את עצמם עבור ההתנסות, כך נוצרים פורטרטים מסקרנים ומיוחדים שנכנסים לתיק העבודות או עולים אל הרשתות החברתיות. אנשים רבים סובלים מצלקות שעשויות להטריד אותם ולמנוע מהם מלהצטלם, אבל חשוב לדעת שיש דרכים לכסות את הצלקות, באופן זמני או קבוע.

גורמים לצלקות

גורמים לצלקות יכולים להיות רבים ושונים: יש את מי שנפצע בנפילה קלה או קשה, יש את מי שעבר ניתוח, יש אנשים שעורם נכווה או שנפצעו מחפץ חד וכדומה. בכל מקרה כמו צלקות כתוצאה מניתוחיים כמו ניתוח קיסרי למשל, או שלעיתים נשארת צלקת מניתוח רשלני, חשוב לבדוק את הנושא של מיצוי זכויות במקרים כאלה. לעיתים תוכלו להעלים צלקת באמצעות ניתוח – מה שמצריך כיסוי ומימון של הפרוצדורה מחברת הביטוח הפרטית.

הסתרת צלקות 5 דרכים יעילות

כיום יש דרכים להסתיר צלקות – חלקן קצרות וחלקן דורשות קצת יותר זמן ואורח רוח. נתחיל מהקצרות:

הסתרה באמצעות מייק אפ

רשתות האיפור שנמצאות בכל רחבי הארץ מציעות מייקאפים לכיסוי מלא וכאלה שמתאימים לעור בעייתי ומצולק, כמו למשל עור שיש בו צלקות המעידות על אקנה קשה (בו נהוג לטפל באמצעות טיפול רואקוטן). את המייק אפ מתאימים לצבע העור ובוחרים כזה שמתאים לכיסוי צלקות. אם אתם מצלמים דוגמנים ודוגמניות עבור תיק עבודות או קמפיין אופנה, כדאי לשכור מאפרת שתעזור להסתיר צלקות, גם את הקטנות ביותר.

5 דרכים לכיסוי צלקות מניתוחים לפני צילומים

פלסטרים לכיסוי צלקות

מי שירצה יוכל להשתמש בפלסטרים לכיסוי צלקות אותם מניחים על צלקת גדולה. יש לבחור פלסטר בצבע גוף שנצמד חזק לעור ולא נראה בצילום. פלסטרים כאלה מתאימים בעיקר לצילומים מרחוק. בין היתר אפשר להשתמש בפלסטרים מיוחדים שמסייעים בהעלמת צלקות וכאלה שמשפרים באופן משמעותי צלקות קיימות. פלסטרים לכיסוי צלקות מרככים את הצלקת ומשטחים אותה ובכך מספקים שיפור במראה העור וטשטוש הצלקת.

שימוש באביזרים

מצלמים אופנה ויש לדוגמנית צלקת על הזרוע? השתמשו באביזרים כמו בנדנה קשורה על הזרוע היכן שהצלקת נמצאת, או בצמיד גדול ועבה. צלקות אפשר לכסות באמצעות אביזרים שיכולים להפוך את הצילום שלכם להרבה יותר מעניין כמו למשל הכנסת אלמנטים מן הטבע לצילום שמטשטשים צלקות, או בחירת אביזרים גדולים שיהיו על הסט, ואפילו החזקת כלב קטן בידיים והסתרת הצלקות באמצעות בעל החיים המתוק. כל אלה יעזרו לכיסוי צלקות וצילום מעניין. גם שימוש בביגוד מסוגים שונים כמו חולצה שמכסה צלקות או מכנסיים באורך מתאים כמו גם תיק גדול או כובע מעניין – יעזרו לטשטש את מה שצריך.

קעקועים

מי שירצה יוכל להחביא צלקת באמצעות קעקוע אבל מדובר בהסתרת צלקות בטווח יותר ארוך שכן מדובר בקעקוע שדורש הכנה, בחירת אלמנט ויזואלי נכון, פעולת הקעקוע עצמה שאורכת מספר שעות וזמן החלמה. צלקת גדולה יכולה לא להראות באמצעות קעקוע של אלמנטים על הצלקת וצביעה של העור בצבעים ססגוניים שישוו לו מראה חדש ועם אמירה.

טיפול בלייזר

מי שירצה להעלים צלקת לצמיתות יוכל לבחור בטיפול בלייזר להעלמת צלקות. מדובר בסדרת טיפולים בה נעשה שימוש בלייזר כאשר השימוש באורכי הגל של הלייזר מספקים תהליך של ריפוי העור וחידוש רקמות ובכך טשטוש הצלקות. הלייזר משפר את מרקם הצלקת ואת העור ומספק מראה חדש ובריא יותר. אז זה הזמן לבדוק כיצד תוכלו לנפק צילום מושלם באמצעות טשטוש צלקות.