צילומי זוגיות: 10 לוקיישנים שאתם חייבים להכיר

כל זוג מבקש להשקיע לקראת החתונה וכל זוג מבקש לצאת פוטוגני באלבום שבבוא היום הוא יראה לילדים ולנכדים, ועל כן חשוב לדעת שלצד בחירה מושכלת של בגדים ומאפרת, גם חשוב להיות יצירתיים לגבי המקום שבו מצטלמים, כי לא פעם המקום הוא זה שעושה את התמונה – הוא זה  שמעלה חיוך, שמספר סיפור, שמשליך על האווירה ושקורץ בהומור לנוכח המעמד, וכל צלם יודע שכל מקום מייצר הזדמנות מעט שונה, ולו בזכות התאורה, הרקע, הצבעוניות וכדומה. אז היכן מצטלמים? להלן 10 לוקיישנים מרעננים:

  1. הכי קונטרסטיות – לצד העובדה שזוג ביום חתונתו מאוד אלגנטי, טהור וחגיגי, יהיה נחמד לצלם את הזוג במקום קונטרסטי ופחות "מכובד". כך למשל יהיה משעשע לקחת את התמונה על משאית אשפה, בגן משחקים, בבריכת כדורים וכדומה.

 

  1. מוזיאון – מוזיאון יכול להיות מקום מדהים עבור יום צילומים, ופה כל זוג מוזמן לחשוב לאיזה מוזיאון הוא יותר מתחבר: מוזיאון היסטורי, מוזיאון צבאי, או פשוט מוזיאון של אומנות. בהתאם לאזור הנבחר תיבנה הקומפוזיציה וייערך משחק עם חשיפה של אור.

 

  1. הכי רחוב – אין כמו הרחוב התל אביבי שמציע שלל קירות בעלי כתובות גרפיטי בועטות, כאשר יש לא מעט שמדברות על יחסים ואהבה, כך שללא ספק מדובר ברקע מושלם שסוגר את האווירה.

 

  1. שדה חקלאי – אם מתייחסים למאפייני הזוגיות, מדברים על צמיחה משותפת, על פרי של טיפוח ועל תקווה, ועל כן מאוד נכון לצלם זוג בשדה חקלאי – היכן שמושקעת אהבה ויש תוצרת מרשימה.

צילומי זוגיות

 

  1. פשוט ים – אז נכון שחוף הים אינו מקום מקורי לצלם בו זוג, אך עדיין מדובר במקום מאוד מרגש. מבקשים בכל זאת להיות מקוריים? העמידו את בני הזוג כדייגים, כשחקני כדור עף, כילדים שבונים ארמונות בחול וכדומה.

 

  1. להרגיש בבית – למה ללכת רחוק מדי אם ניתן לצלם את בני הזוג במקום הטבעי שלהם? כיצד בכול זאת ניתן לרגש? מצלמים את בני הזוג לבושים כחתן וכלה כשהם עסוקים במלאכות הרגילות: רואים ביחד טלוויזיה, שותים ביחד קפה, ממלאים ביחד תשבץ, מבשלים וכדומה.

 

  1. קיטשי אבל עובד – האסם יכול להיות מקום מדהים עבור צילומים של בני זוג, ולו כי מדובר במקום סגור ללא הרבה אלמנטים שמושכים את העין, כאשר עם החציר ניתן לשחק במגוון אופנים.

 

  1. לונה פארק – מבקשים גם לצלם וגם ליהנות? היכנסו ללונה פארק ותצלמו את הזוג במגוון מתקנים, מחכים בתור, אוכלים פופקורן וכדומה.

 

  1. חנות נעליים – חנות נעליים או חנות לבגדי ערב יכולה לייצר סיטואציה שמספרת סיפור אודות הזוג. פה ניתן לשחק עם המראות, עם מדידה של תלבושות, עם חדרי המדידה וכמובן עם התאורה שבמקום.

 

  1. באמצע הים – מוטיב המים מהווה כר פורה לשלל אופציות של תמונות ועל כן ניתן להביא את הזוג ללב הים, ולו באמצעות סירה. עם קצת משחק ודמיון התוצאה תצא מדהימה.

נפתחה לכם הצ'אקרה?

עתה רק תתחילו לחשוב מה כל אופציה מציעה מבחינת קונטרסטיות, קומפוזיציה, משחק עם עדשות, תמיכה של חצובה וכדומה, ופשוט תתחילו להתפרע – ליצור תמונות מרגשות.